Vidíme prostor v lepším světle

 

Osvětlení pro domácnosti

Světlo v domácnostech je podceňované. Pokud si chcete odpočinout, musí odpočívat především Vaše oči.

  • Osvětlení pro Váš domov

    Pokud dbáte na kvalitu života a “žárovka uprostřed místnosti” Vám jednoduše nestačí, oslovte nás. Rádi pro Vás zrealizujeme světelnou pohodu v místech, kde chcete trávit svůj čas. Buďte nároční a vyžadujte stmívání, přizpůsobování světla Vaší náladě a potřebám. Domluvte si s námi schůzku a prožijte pocit z kvalitně osvětleného prostoru bez viditelného zdroje světla.

  • BARRISOL s LED podsvětlením

    Barrisol je unikátní technologie pro interiéry. Použitá fólie má výjimečné vlastnosti a často se používá právě v kombinaci se světelnými zdroji. Je ideální jak pro osvětlení chodeb či bazénů, tak i obytných místností. Představte si Vaše místnosti s dokonale rozptýleným, nerušivým světlem. Podrobnější informace o samotném barrisolu naleznete na oficiálních stránkách našeho partnera.

  • LED osvětlení

    Zaměřujeme se na LED osvětlení. Velice účinné a úsporné osvětlení, jednoduché na údržbu a především hezké. Ideální do kuchyňských linek, skříní či poliček. Diody mají životnost 50 000 provozních hodin a na celé řešení poskytujeme jedinečnou záruku po dobu tří let.